PREČU PIEGĀDE

Interneta veikals TATI.lv padara iepirkšanos vienkāršu un ērtu - izveido pasūtījumu, izvēlies vēlamo piegādes veidu un saņem savu jauno pirkumu maksimāli ātri.

Zemāk Tu vari iepazīties ar preču piegādes veidiem un redzēt cik tas Tev izmaksās. Ja gribi zināt, kad Tu saņemsi savu preci - atver jebkuru no noskatītajām precēm un Tev būs redzams plānotais saņemšanas laiks. Kad pasūtījumu būsi veicis - mēs Tevi informēsim e-pastā par tālāko Tava pasūtījuma gaitu līdz pat brīdim, kad būsi to saņēmis.

  • Preču piegāde tiek veikta, izmantojot DPD kurjerpastu. 

  • Preču piegāde tiek veikta Tev ērtā laikā (no 8:00-14.00, no 14:00-18:00, no 18:00-22:00), ja prece pasūtīta ar piegādi uz konkrēto adresi Rīgā, Cēsīs, Daugavpilī, Jelgavā, Liepājā, Rēzeknē, Saldu, Talsos, Valmierā vai Ventspilī.

  • Pārējā Latvijas teritorijā piegāde tiek veikta no 9:00-17:00.

  • Kurjers ar Tevi sazināsies ne vēlāk kā 30 minūtes pirms noteiktā piegādes laika.

  • Preces kuru svars pārsniedz 31,5 kg, tiek nogādātas tikai līdz mājas, daudzdzīvokļu nama ārdurvīm.

  • Ja vēlies, lai šīs preces tiktu uznestas uz dzīvokli vai ienestas mājā, formējot pasūtījumu atzīmē “Vēlos papildus krāvēju preču uznešanai”, un pasūtījumu Tev piegādās 2 kurjeri, kuri ienesīs pasūtītās preces mājoklī.

  • Ja sūtījuma kopējais svars ir līdz 30 kg, kurjers izkrauj sūtījumu un aiznes to Pircējam/Saņēmējam līdz pirmajai drošajai vietai telpā. (Pa dzīvokļa, mājas vai garāžas durvīm ienesīs, bet nenēsās sūtījumu pa istabām vai pagalmu.) Tādā gadījumā papildu kraušanas darbu pakalpojumus nav nepieciešams pasūtīt.

  • Ja kaut viens no sūtījuma iepakojumiem sver no 30 kg līdz 80 kg (piem., liela izmēra sadzīves tehnika, mēbeles u.tml.), kurjers tikai palīdzēs Pircējam/Saņēmējam šo sūtījumu izkraut no automašīnas, taču nepalīdzēs to aiznest līdz vēlamajai vietai.

Lai nebūtu rūpes par smaga sūtījuma aiznešanu līdz Jums vēlamai vietai, iesakām pasūtīt Kraušanas darbu pakalpojumu:

Pasūtīt kraušanas darbi (PKD) – Tā ir garantēta smagā sūtījuma izkraušana un/vai aiznešana no transporta līdzekļa piegādes adresē līdz saņēmēja norādītajai vietai, ja to ir iespējams izdarīt neizpakojot un nesabojājot sūtījuma saturu (piem., telpas durvis ir pārāk šauras, lai ienestu ledusskapi).

Pakalpojumu veic divi kurjera krāvēji. Izkraujot un nesot iepakojumus, nepiedalās ne Sūtītājs, ne Pircējs/Saņēmējs.

Papildus krāvēja pakalpojumi ir pieejami Rīgā un Rīgas rajonā.

SVARĪGI: Tādi sūtījumi tiek vesti tikai ar kravas transporta līdzekļiem un tiek izkrauti tikai ar šīs tehnikas palīdzību Saņēmēja norādītajā adresē. Saņēmējam jāgarantē nosacījumi, lai kravas automašīna varētu piebraukt līdz saņēmēja vēlamajai izkraušanas vietai, pretējā gadījumā kravu neizdosies piegādāt. Piegāde tiek veikta tikai darba dienās un tikai līdz plkst. 18:00. Pēc plkst. 18:00 šo pakalpojumu nevarēsim sniegt. Nedēļas nogalēs sūtījumu piegādes un kraušanas darbi netiek veikti.

SEVIŠĶI SVARĪGI: Pasūtītu kraušanas darbu pakalpojums netiek sniegts, ja kaut viena no pasūtījuma precēm sver vairāk par 80 kg. Kopējais pasūtījuma svars nedrīkst pārsniegt 600 kg.

Latviešu
Grozs ir tukšs